Inkubator elektronik i 2010

Shitet nga: Fatmir 08 Maj 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 600 EUR

Komuna: Mallakastër
Shitet inkubator elektronik dhe gjithcka automatike per nxjerje zogjsh ne gjendje perfekte i 2010, inkubatori mer maksimumi 460 vez, shitet per arsye emigrimi, do mbeteni te kenaqur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim