kymko 50

Shitet nga: Mondi 19 Maj 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 3 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 000 LEK   100 000 LEK

Komuna: Mallakastër
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Kymko 50 me motorr 4 kohesh . I zhdoganuar dhe i Targuar trasporton 2 veta ... Çmimi 1 Milion lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim