Sharon

Shitet nga: Vw sharon 27 Dhj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mallakastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Sharan
Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike.
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim