Mercedes

Shitet nga: Edi 20 Dhj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mallakastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,tapiceri shume e paster,sherbimet e bera 100% e gatshme per cdo lloj prove,vaj+filtra set te gjitha motorri dhe kamjo
Pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim