traktor me zinxhire dhe thike .... LANDINI &%

Shitet nga: namik 27 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Landini
shitet traktor Landini 75 kuja fuqi. 4500 ore pune . ne gjendje te mire xhenerike . per informacion kontakt. shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim