Fiat

Shitet nga: Gezim shehaj 11 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Model Tjeter
Fiat 80 kuaj fuqi me thik plyg dhe frez
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim