Shitet traktor Fiat 45

Shitet nga: Engjo 18 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

420 000 LEK

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 450
Shitet traktor Fiat 45 i vitit 89
Në gjëndje shum të mirë
Me frezë dhe plyk me dhëma
Çmimi 420000 lekë i diskutueshëm
Të interesuarit të marin në tel 0695324469
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim