Shitet E514

Shitet nga: Privat 16 Maj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Makina korrëse
Shitet E514 e ardhur nga gjermania momentalisht me motorr ifa montohet dhe perkings sigurisht me cmim tjeter kombanja esht ne gjendje shum te mir e mbajtur gjithmon ne hangar dhe gati per korrje ska nevoj per sherbime. Dhe me heder misri te montuar. 0694008853 0699537219
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim