Disce me goma

Shitet nga: Shpejtim 12 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 950 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Kukës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Evoque edhe discovery
Goma te reja
Te blera ne dyqan
Edhe disqet te reja
Veq 3.000 km kan te kaluar
20” disqet
Gomat 265-50-20
Gomat hankkok
Gjindemi ne Prizren Kosovë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim