shes vw caddy 2004

Shitet nga: toti syla 15 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: T3 / VW Volkswagen
Modeli: T3 Caravelle
vw caddy 2004 1.9 sdi ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
makina esht shum ekonomike me letra per 1 vit
sherbimet e sapo bera
kontakt tel:0699488386
cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim