SKODA OCTAVIA 4x4 1.9 TDI... SUPER GJENDJE 🇨🇭

Shitet nga: Skoda 07 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shitet Skoda Octavia, viti i prodhimit 2004, motor 1.9TDI, mjeti eshte 4x4 me 6 marshe qe e ben nje motor akoma me ekonomik. Tre muaj qe ka ardhur nga Zvicra. Mjeti eshte shume i mirembajtur me te gjitha sherbimet. Motori eshte teper ekonomik. Shume e paster brenda dhe jashte. Ja vlen ta shikoni. Me taksa dhe siguracion te paguar. 207.888 Km origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim