Karroatrec Mercedes Sprinter 315 cdi EURO 4 klim

Shitet nga: Behari 10 Qer 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Karroatrec Mercedes Sprinter 315 viti 2007Euro me konducjner 4.Makina ka 2muaj qe ka ardhur nga suedia dhe eshte ne gjendje te shkelqyer gati per pune.Gomat i ka te gjashta te miraRimorkoja osht e gjat 4.90 mm e pershtatshme edhe per ngarrkes per gjipa eMjeti eshte shum ekonomik. Cmimi i diskutushm tel 044 600 051 vjber 0038649227857ose 0038649625076
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim