Ambulanca 319 cdi me klim krevetin viti 2011

Shitet nga: Admiri 10 Qer 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shitet auto ambulaca viti 2011
Krevatin per pacjenta
me 287000 km
Klim
Abs asr
Tel 044 600 051 ose vajber +38349227857
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim