Mercedes 1722 kipper

Shitet nga: islam 13 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
shitet ne gjendje te rregullt per pun
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim