Transpoorter T6 DSG viti 2011 klim xxl

Shitet nga: Admiri 08 Maj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW Transporter
Shitet t6 dsg klim abes 2.0 asr hapje ne dy anet dyr timonin me komanda ose pulla tel 044 600 051 ose vaber +38349227857—+38349625076 kombi gjendet afer prishtines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim