Shitet furra e bukes

Shitet nga: Mandi 04 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Shitet furri i bukes Paisjet jane blere te reja. Kompletuar me: furri, dhoma e fermentimit {avullit}, brumatricja, preresja e bukes etj. Furri: Me korend dhe ekonomik, kapaciteti 100 buke. Shtese: 2 Karrela, tava etj. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim