Shitet dhome frigoriferike dhe banak

Shitet nga: Armand 16 Mar 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Shitet dhome frigoriferike dhe banak ne gjendje perfekte funksionimi. Shiten per arsye emigrimi.

Adresa: Patos, Fier
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim