Varese rrobash

Shitet nga: Miri 11 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes varese rrobash te ndryshme plastike dhe metalike. Cmimi metaliket 100 leke te vjetra copa. Plastiket 300 leke te vjetra copa.?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim