Tavoline

Shitet nga: Miri 15 Maj 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 700 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes tavoline pune, kompjuteri ose si banak shitje tavolina eshte e re dhe pa asnje difekt. Cmimi 87 mije leke te vjetra. Permasat 120/60.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim