Rafte dyqani

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: The Fragrance Shop IN Accessorize 08 Dhj 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten rafte dhe banak dyqani në gjendje
shumë të mirë për arsye rinovimi.
Për më shumë info na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim