rafte dhe frigorifera

Shitet nga: eri 17 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shesim pajisjet e minimarketit
shitet 1 frigorifer banak+1 freskuse dhe ngrires +1 ngrires+15 m rafte+kandar elektronik dhe banaku falas cmimi i negociueshem shiten per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim