Manikina

Shitet nga: Miri 31 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes dy manikina per femije te permasave te ndryshme si edhe nje bust. Manikinet jane cilesore dhe shume te bukur, gjithashtu jane edhe te c' montueshem ( u hiqet koka, krahet edhe kembet). Cmimi 5800
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim