Shitet Kondicioner Dollap 66" ne Fier.

Shitet nga: Adi 23 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shite Kondicioner 66" ne Fier per arsye Emigrimi,mbyllje aktiviteti.
Parametrat:
Gjatesia 189 cm.
Gjeresia 60 cm.
Ngushtesia 35 cm.
Sistemi punes ON-OFF
Okazion!!!
Per me shume Info kontaktoni ne:
Tel:0692729338
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim