PAJISJE FAST-FOODI

Shitet nga: rei 02 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Pajisjet jane te gjitha cfar i duhen nje fast foodi te kompletuar dhe jane te gjitha profesionale
Gjiro me gaz
Pllato me gaz
Dy friteza nje me gaz nje me korent
Dy tosta dysh nje me gaz nje me korent
Zgare me dy seksione me gur vullkanik
Ngrohese patatesh inoksi moderne
Tavolin lavaman me dy gropa komplet inoks
Kap (baxha) me filtra me aspirator 250 3 metra e gjat inoks
Tavolina inoks lart me 6 kanata dyshe entiefi
Fleta inoksi per te veshur murin
4 tavolina druri 12 karrige
4 tavolina kallcuku cilesore per jasht me 16 karrige etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim