OKAZION/Tavolina Per Ambiente Te Ndryshme (6Komp)

Shitet nga: Enea Shemuni 20 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR   600 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
OKAZION
SHITET: 6 Stola Hekuri Me Mbajtese Graniti. Secila Me 2 Pale Shilte (nje gjyre pana, nje e bardhe me lule). Shiten edhe tek. CMIMI: i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim