FRIGORIFER PER BAR

Shitet nga: Fier 12 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
FRIGORIFER PER BAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE SHITET PER MBYLLJE AKTIVITETI NE GJENDJE SHUME TE MIRE!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim