Frigorifer banak

Shitet nga: Frigorifer banak 03 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit gjendje perfekte.250 mij leke te vjetra.cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim