Pasqyra per parukeri, estetike

Shitet nga: Miri 13 Qer 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK   25 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shesim dy pasqyra per parukeri, qender estetike, kozmetike me prerje dekor dhe raftin e xhamit poshte pasqyrave. Paqyrat jane te medhaja me drite LED dhe jane vertete shume te bukura. Tel ne nr 0682124585
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim