Pajisje per Parukeri

Shitet nga: Parukeri 17 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
☆☆Super Okazion☆☆
Shiten me cmim shume te leverdisshem pajisje per parukeri:
☆4 Pasqyra shoqeruar me 3 komo dhe me 4 Poltrone
☆Permanent
☆Lavatest
☆2 rafte per mbajtjen e aksesorve
☆3 pupa dhe kend lekure shume komod
I gjithe seti shitet me cmim oferte prej 2.500 euro i diskutueshem.
Nese shiten me vete kane cmim tjeter.
Kontakt: Tel ose what's up 0695852052
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim