OKAZION Pompe Lavazho Profesionale

Shitet nga: Roni 22 Qer 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Pomp lavazho profesionale Portotecnica 1630A... pothuajse e re e bler ne dyqan. E perdorur vec pak muaj ne pastrim kimik. Eshte me depozit te brendshme per soluzione lares. monofase
Ndrroj me makin ose motorr!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim