Syzator me 4 rrota

Shitet nga: Enver 13 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Eshte ne gjendje te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim