Shnek, transportier dhe mulli

Shitet nga: Harild 17 Qer 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Per me shume info mund te merrni ne cel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim