Shitet Biznes Salle lojrash PS4 Komplet

Shitet nga: PS4 01 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Biznesi Salle lojrash PS4 afer qendres se Fierit, ngjitur me Sport Vision.
Salla ka 8 PS4 me lojrat e fundit FIFA 19, Pes 2019, Fortnite etj, 3 nga keta jane 3 muaj te perdorur.
Nje ps3 me cip 160 GB.
20 Leva Ps4 dhe 4 leva Ps3.
9 Kolltuqe dhe 9 televizora 32" Full Hd.
Nje kondicioner Kollone Maselin i perdorur shume pak dhe nje Frigorifer.
Pee cmimin ose per me shume informacione kontaktoni ne celular.
Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim