Prese duralumini universale

Shitet nga: Mariglen 17 Qer 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet prese duralumini ne gjendje perfette per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim