okazion : Furr buke e kompleruar e gatshme per pun

Shitet nga: seferin 20 Dhj 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Furre buke e kompletuar me gjithe aksesoret(furre buke inoksi model europa,prerse buke inoksi model italiane,brumatriqe e madhe spirale inoksi me gjitha procçeset,mikser inoksi 15 kg,frigorifer ngrires,2 frigorifer ftohes,2 tavolina graniti,banak dhe vetrine druri maqedone,banak ngrohes byrekesh.)
Shitet per arsye emigracioni;.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim