Makineri per letren zik zak

Shitet nga: I.t 24 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Per prodhim te letres zik zak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim