Makinen per prerie asfalti,,betoni

Shitet nga: Enver 20 Tet 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ne gjendje shum te mire sic ka ardhur nag suedia me prov dhe garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim