Dhome Frigoriferike

Shitet nga: Ilirjan 07 Tet 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet dhome frigoriferike,me permasa gjatesi 13 metra,gjeresi 5 metra,lartesi 5.5 metra.me dere me permasa 3 metra lartesi dhe 2.5 metra gjeresi.motori esht monobllok i ardhur nga italia me porosi,n gjendje shum t mire,t gjitha proceset i kryen ne menyre automatike.panelet jan pothuajse t reja,dhe jan 10-çe.aktualisht n pun e montuar dhoma.cmimi u diskutueshem. Tel 0695701461
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim