Brumatice spiral

Shitet nga: Ari 16 Qer 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet brumatice spiral me 2 shpejtesi kazani inoks
Dhe me motor
Kapaciteti 50-60 kg miell...
Cmimi 2300 €....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim