paisje per dj

Shitet nga: mandi 18 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 000 LEK   2 500 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
veglat jane te kompletuara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim