Shitet Vufer dhe amplifig

Shitet nga: Berti 10 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Dibër
shitet vufer 1200vt dhe amplifig 2200vt cmimi 170mij lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim