Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice

Shitet nga: Naki Kosove 12 Qer 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Dibër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 550
Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice
Pjese dhe motorr 5.0 bmw x6 HYBRIT
Bmw 730 2010 3.0Disel


520F10,Bmw320,Bmw530,Bmw730,Bmw X5 Audi A4,A6,A8 Audi Q7 Mercedes 320,220 ML420,Ml320 etj Golf 4,5,6 Toaureg 2.5,3.0,5.0 Autopjese Naki gjindemi ne Kosove Mitrovice Ose

viber +386 4 949 7954 info
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim