Reno

Shitet nga: Sharan 02 Qer 06:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Dibër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alpina
Modeli: Model tjetër
Shes makinen 2,2 nafte viti 2004 ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga jasht me te gjitha dokumentat per nje vit eshte super makin 4+1 por mund te bahet dhe 6+1 per aktivitet taksi asht e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj 6 marrshashe 3500 ero i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim