Traktor Ford ''3055''

Shitet nga: gani 03 Qer 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ford
Shitet traktor Ford 3055 me dogan te paguar,3 pistona,60 kf.Shitet bashke me pajisjet si;freze Italiane 2.05 m.,plug serb 2 korpsa,rrimorkio 4 toneshe dhe lese hekuri.Traktori eshte ne gjendje perfekte se bashku me paisjet.I jan kryer te gjitha sherbimet e duhara.Traktori shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim