SHITET SHPI NE BAMATAT DELVINE SARANDE

Shitet nga: Admir Jonida 20 Korr 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Adresa: Bamatat Sarande Delvine
Sipërfaqe: 1060 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore
Komuna: Delvinë
Shpija ndodhet ne axin rrugore Stjare Delvine ne zonen e quajtur Bamatat.shpija eshte 250metra nga rruga kryesore.Shpija ka 4 dhoma gjymi nje salone te madhe dhe guzhine.shpija eshte e kompletuar me te gjitha kushtet dhe ne sallon ka nje oxhake.Shpija eshte ne gjendje shume te mire sic mund te shikoni dhe ne foto akomodimin e shpis dhe hapsiren qe ka shpija rrethe e rrotull.Cmimi i shpis eshte 90.000 euro cmimi eshte i diskutushem.Per me shume informacione munde te na kontaktoni tek numri 00698604139 ne viber ose whats up. ose ne facebook. Mariana Hila Sotiris Ilias.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim