maltese

Shitet nga: Rhodes Moore 28 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Delvinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kafshët e bukura malteze të tre muajsh, janë të vaksinuar mirë, të krimbuar, të trajnuar mirë për të ngrënë dhe kur të kenë pasaportën e tyre dhe të gatshëm për të shkuar në apartamentet e tyre të reja, ata janë shumë të bukur dhe dashuria luan me fëmijët dhe anëtarë të tjerë të familjes, ata e duan shëtitjen sidomos kur merren në supermarket.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim