1954 Selmer MkVI Tenori Saksofon

Shitet nga: Farid 25 Maj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Delvinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Selmer MkVI Saxophone tenori nga 1954. Numri serial 56XXX. Ton Selmer fantastike. Ka qenë i zhvendosur në një pikë në jetën e tij, por është e zakonshme për Selmers të asaj moshe, sepse llak origjinal Selmer nuk ishte shumë e qëndrueshme. Të gjitha gdhendjet, etj. janë ende shumë të dukshme. Një llak pak që vjen në vende.
Testimi dhe inspektimet janë të mirëseardhura. Vetëm blerësit e rëndë.
Vetëm koleksioni Epsom. Konsiderohen konsideratat e ndjeshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim