NIKON NIKKOR AF-I 300mm F2

Shitet nga: Ferry 17 Maj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
NIKON NIKKOR AF-I 300mm F2.8 D ED LENS MË SHUMË GJENDJA E RE Lente më e mirë për portretin për lente bokeh dhe fotografinë e kafshëve të egra
Kjo lente funksionon në mënyrë të përkryer dhe vjen me kutinë origjinale
Asnjë kërpudhë ose pluhur në lente
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim