Nikon D90 Set i plotë i kamerës nënujore

Shitet nga: Ceane 17 Maj 06:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 375 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Për shitje është fillestar perfekt i kamerës nënujore të vendosur / lista është për sa vijon: Nikon D90 x 2 Nikon lente 12-24mm Lente Nikon 18-55mm Ikelite Enclosure dhe Ikelite tabaka merret me Glass Dome port Ikelite Extension porta Ikelite Dome portë banesë Ikelite DS160 Stroboscopes x 2 Kabllo dyfishe sinkronizuese Mbështetëse e pjesës së kompletit Pëlhurë e personalizuar Peli dhe mbushje shkumore E bleva atë të re dhe e kam përdorur kamerën në 100 zhytje. Ajo nuk ishte zhytur kurrë dhe ishte shpëlarë me ujë të freskët. çdo zhytje Ajo është testuar (në pishinë) pa asnjë problem Dy stroboskopët mbajnë përgjegjësinë e tyre. Megjithatë, ato nuk janë të dukshme në foto. Vidhosja në një nga lidhësit e krahut të strobout është shpuar, pasi është pak i dobët, është i sigurt dhe unë gjithmonë e lidh me kabllo për të parandaluar lëvizjen. Unë kam bashkangjitur disa fotografi që kam marrë me këtë grup. Ishte e shkëlqyer, megjithatë, tani po kërkoj të përmirësohem dhe në mënyrë ideale, do të preferoja të bëja para për mbledhjen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim