Leica X Type 113

Shitet nga: Paul 17 Maj 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Leica X Type 113 Kamerë dixhitale në argjend. Kjo kamera me cilësi të mirë është përdorur vetëm disa herë. Gjithmonë në gjendje shumë të mirë por disa gjurmë veshin në pjesën e poshtme dhe kapakun e lentes (shih fotot për të shmangur zhgënjimin). Do të vijë në kuti origjinale me të gjitha doracakët, kabllot etj. 1 bateri e përfshirë. Është blerë më 11 tetor 2017 në dyqan Leica në Mançester. Mos ngurroni të më dërgoni një mesazh nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me këtë produkt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim